Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Що чекає громаду після об’єднання?

13 липня у залі засідань Скадовської міської ради відбулась зустріч представників Херсонського регіонального відділення АМУ на чолі з виконавчим директором Ларисою Оленковською з громадськість Скадовського району. Тема обговорення: «Що чекає громаду після об’єднання?». До дискусії долучились голови та представники сільських рад району, громадськість району і міста.

 

Під час спілкування йшлося про особливості підготовчого та перехідного періодів формування об’єднаних громад.  Завчасним має бути  забезпечення організаційних, кадрових питань, перспективи функціонування освітніх та медичних закладів, пошук додаткових джерел нарощування доходів місцевого бюджету.

 

Регіональні консультанти Херсонського відділення АМУ обговорювали особливості формування майбутнього спільного бюджету, старостинських округів з урахуванням комплексного розвитку усіх сіл, доцільності завчасного проведення інвентаризації майна, впорядкування земельних відносин.

 

Регіональні консультанти АМУ відповіли на численні запитання та запевнили, що об’єднані громади й у подальшому можуть розраховувати на методичну підтримку під час переходу до життя в новому статусі.

 

Відео запис зустрічі за посиланням https://youtu.be/WslTth_EtyE.« повернутися до списку новин