Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

До уваги землекористувачів і дачників! Пожежна безпека в літню пору

В умовах підвищення температури, прогнозу довготривалої сухої погоди та у відповідності до Закону України «Про пожежну безпеку», з метою недопущення виникнення пожеж, звертаємо увагу землекористувачів щодо організації роботи по створенню мінералізованих смуг по границях сільськогосподарських угідь та очищення їх від наземних горючих матеріалів.

З настанням теплої погоди люди все частіше почали відвідувати власні дачні ділянки, прибирати навколо будівель, почастішали  й походи до лісу на відпочинок. При цьому краяни вдаються до неконтрольованого випалювання сухої трави, стерні та всілякого мотлоху, а також сміття на відкритих ділянках, узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд із житловими будинками. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, бо можуть призвести до виникнення пожеж у приватних житлових та господарських спорудах, на дачних садибах. Переважно це відбувається, коли вітер перекидає вогонь від палаючої сухої трави на будівлі.

Намагайтеся, щоб на вашій дачній ділянці було якомога менше сміття та всілякого мотлоху. Скошену з газону траву, зрізані та сухі гілки з дерев та кущів краще відразу віднести на смітник, щоб вони потім не стали осередком виникнення пожежі.

 « повернутися до списку новин