Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Благоустрій для скадовчан.

Дата створення: 08:06 13.06.2019

          Благоустрій міста, а особливо дворів багатоповерхівок  - то сьогодні одне з найнагальніших питань. Красиво доглянуті прибудинкові  території, покладене асфальтове покриття, чистота вулиць - це все турбота про найголовніше —  жителів міста. По-господарськи впорядкована прибудинкова територія завжди радує очі, як гостей нашого міста-курорту так і самих скадовчан. Але, на жаль, стан асфальтного покриття більшості дворів на сьогодні залишає бажати кращого. Саме тому,  міською радою у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік  було передбачено кошти на поточний ремонт покриття під”їздів та прибудинкової території житлових будинків по вулиці Мангубінській, 29, 31.

Скадовськ чекає на побратимів.

Дата створення: 08:03 13.06.2019

        Згідно Угоди про побратимські відносини між містами Золочевом та Скадовськом, наше місто-курорт у серпні поточного року чекає на  делегацію дітей із міста Золочів для участі у ІІІ Міжнародному  англомовному літньому таборі “Friendship”. Золочів’яни хоч і приїздять аж  у серпні, але, як виконавчий комітет міської ради так і ОЗСНВК “Академічна гімназія” активно готуються до їх зустрічі. Наразі проводиться планування режиму роботи пришкільного мовного табору щоденного перебування дітей, їх активний відпочинок, розробляються екскурсійні маршрути. Делегацію скадовських школярів золочів’яни вже  традиційно чекають на Різдвяні свята. Цікаві та насичені подорожі дітлахів міст — побратимів  становлять взаємний інтерес, який в результаті дає зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.

«ПрофіКемп» - живи і працюй в Україні!

Дата створення: 15:11 12.06.2019

У Скадовську триває фінал Міжрегіонального інноваційного проекту «ПрофіКемп». Сьогодні команди-лідери з Київської, Львівської, Закарпатської і Херсонської області виборюють перемогу. Варто відзначити, що Херсонщину представляє команда Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості».

Коротко про актуальнее

Дата створення: 20:23 11.06.2019

Сьогодні відбулась нарада апарату виконавчого комітету міської ради. Головуючи на нараді, секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив нагальні завдання на поточний тиждень:

Увага! Конкурс!

Дата створення: 16:12 10.06.2019

До XVII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» та з нагоди 125-ї річниці заснування міста-курорту Скадовська проводиться відбір фото-робіт до альбому «Скадовськ у світлинах».

Курорти Скадовськ і Мендзиздроє (Польща) мають наміри про встановлення партнерських відносин

Дата створення: 14:49 10.06.2019

Скадовська міська рада має наміри встановити партнерські відносини з містом-курортом Мендзиздроє, Польща. Відповідну пропозицію висловлено у листі-зверненні на адресу Скадовської міської ради. Міський голова Матеуш Бабек пропонує встановити партнерські відносини між курортами Скадовськ і Мензиздроє з метою розвитку співробітництва у галузях туризму і економіки, культури та спорту, екології й соціальних питань.

ІІІ Всеукраїнський конкурс юних скрипалів «Натхнення»

Дата створення: 08:35 07.06.2019

Сьогодні ввечері урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу юних скрипалів «Натхнення», який проводиться вже втретє у Скадовську.