ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

12 вересня 2018 року

 

166

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 20.12.2006 року № 247 “Про присвоєння поштової адреси у м. Скадовську”

Розглянувши заяву гр. Липай І.М. та подані документи, відповідно до рішення сесії Скадовської міської ради від 29 липня 2011 року № 137 “Про затвердження Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості в місті Скадовську Скадовського району Херсонської області”, керуючись статтями 31, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у звязку з допущеною технічною помилкою, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 20.12.2006 року № 247 “Про присвоєння поштової адреси у м. Скадовську” у п.1.4 слово “Михайлівні” замінити словом “Миколаївні”.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., головного спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Л.І.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук