ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

12 вересня 2018 року

 

167

Про проведення громадських слухань з питання найменування нового провулку в місті Скадовську

З метою громадського обговорення питання, залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з питання найменування нового провулку в місті Скадовська та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, для упорядкування забудови території в північно-східній частині міста, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу, керуючись статтями 3, 6, 7 Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статтями 13, 37, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989, главою 2.7 Статуту територіальної громади міста Скадовська, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Провести 05 жовтня 2018 року о 10:00 годині у залі засідань адміністративної будівлі Скадовської міської ради громадські слухання з питання найменування нового провулку в місті Скадовську, на території, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська.

2. Секретарю міської ради Сокольчуку О.М. зареєструвати дане рішення у «Книзі реєстрації Загальних зборів, Місцевих ініціатив та Громадських слухань».

3. Інформацію про проведення громадських слухань довести до відома жителів міста шляхом опублікування в районній газеті «Чорноморець», оприлюднення на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., головного спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Л.І.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук