ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

24 січня 2018 року

 

№ 23

Про ініціювання проведення громадських слухань з питання встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Розглянувши заяву особи-підприємця Пояркова Бориса Геннадійовича від 17 січня 2018 року щодо підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, з метою забезпечення принципів прозорості в роботі виконавчого комітету Скадовської міської ради, обговорення та врахування громадської думки, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), згідно статей 2.7.4 та 2.7.7 Статуту територіальної громади міста Скадовська, керуючись статтями 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Скадовської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Ініціювати проведення громадських слухань з питання встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування 16 лютого 2018 року о 15 годині.

  2. Доручити міському голові створити дорадчий комітет по підготовці та проведенню громадських слухань.

  3. Уповноваженою особою, яка представляє суб`єкт ініціативи проведення громадських слухань є голова дорадчого комітету – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумний А.Г.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумного А.Г.

Міський голова О.Ю. Яковлєв