ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

Від 11 січня 2018 року

 

3

Про затвердження протоколу від

11.12.2017 року № 4 засідання

громадської житлової комісії при

виконавчому комітеті міської ради

Розглянувши протокол від 11.12.2017 року № 4 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 34 Житлового кодексу України, пунктом 25 Правил квартирного обліку , виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Затвердити протокол від 11.12.2017 року № 4 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради (додається).

2. Прийняти на квартирний облік:

2.1. Брацюка Ігоря Володимировича, учасника АТО, фельдшера з медицини невідкладних станів Скадовської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, який проживає в м.Скадовську по вул.Свободи, 3-а, кв.17. Склад сім”ї — 2 особи. Включити Брацюка І.В. в список на першочергове отримання житла.

2.2. Сандецького Євгена Вікторовича, сироту, студента І курсу Скадовського технікуму ДВНЗ ХДАУ, який проживає та зареєстрований в м.Скадовську по вул.Джарилгацькій, 105-а, кв.2. Склад сім”ї — 1 особа. Включити Сандецького Є.В. в список на позачергове отримання житла.

3. Затвердити списки загальної та пільгових черг жителів міста, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.

Додаток: Додатки №1, №2, №3.

4. В строк до 01.04.2018 року провести перереєстрацію пільгових черг жителів міста, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного спеціаліста з побутових питань виконавчого комітету міської ради Харчий Н.В.

 Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3

Міський голова О.Ю.Яковлєв