СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

18.01.2018 р.

 

9-р

Про надання матеріальної допомоги на

лікування жителям міста Скадовська

На підставі протоколу, що додається, комісії з питань надання матеріальної допомоги на лікування жителям міста Скадовська від 16 січня 2018 року № 1, керуючись рішенням ХХІІІ позачергової сесії міської ради від 29.12.2016 р. №360 “Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців міста Скадовська”:

1.Надати адресну матеріальну грошову допомогу:

1.1. ************ *** ************* , дитині-інваліду хворій на важку форму епілепсії з частими епіприступами, яка зареєстрована та проживає по вул. ************, **, кв.** в м.Скадовську, в сумі 5000,00 грн.. Вказані кошти перерахувати на розрахунковий рахунок її матері — ************ ******* *********** в ПАТ “Укрсоцбанк”, МФО 300023, картковий рахунок №**************.

1.2.************ ****** ************* , інваліду з дитинства , хворій на важку форму епілепсії з частими епіприступами, яка зареєстрована та проживає по вул. **************, **, кв.** в м.Скадовську, в сумі 5000,00 грн. Кошти перерахувати на ім”я іі матері — *********** ****** ************* в АТ “Ощадбанк” , МФО 352457, рахунок № ************** .

1.3. ******* ****** ************, хворому на туберкульоз , який зареєстрований та проживає по вул.**************, ** в м. Скадовську, в сумі 500,00 грн. Кошти перерахувати в ПАТ КБ“ПриватБанк”, МФО: 305299, рахунок № ****************.

1.4. ******* ******* *********, хворій на туберкульоз , яка зареєстрована та проживає по вул.******, **-*, кв.*** в м. Скадовську, в сумі 500,00 грн. Кошти перерахувати в ПАТ АБ“Укргазбанк”, МФО: 320478, рахунок № *************************.

2.Начальнику фінансово — господарського відділу виконавчого комітету міської ради,

головному бухгалтеру виконкому міської ради Сокольченко Ю.М. провести перерахування

коштів на розрахункові рахунки ************ *.*., ************ *.*., ******* *.*., ******* *.*.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О.Ю.Яковлєв