Щорічно оновлюється фонд зелених насаджень у місті. З листопада по березень у місті проводиться санітарна обрізка та знесення сухих дерев. Весна час для формування крони молодих насаджень, заміни тих, які не прижилися, насадження нових зелених зон.

Нещодавно було проголошено акцію міської ради про насадження саджанців липи і катальпи в місті. Деревця були привезені з Каховського району, завдяки спільним зусиллям КП “Водне господарство” і Центральної районної лікарні. Більшість з них буде насаджень на території міської лікарні та поліклініки, частину доглядатимуть у  Скадовській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «Академія творчості».

Добре прижилися на міській набережній саджанці альбіції, це чарівне витончене дерево має стати окрасою курортної зони. Лиш декілька з саджанців були пошкоджені, їх також наразі буде замінено.

Бюджетом міста передбачено придбання нових саджанців дерев, нову акцію буде проведено восени, у більш сприятливий час для формування молодих насаджень.