Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради підготував розпорядження про торгівлю ялинками до нього розроблено схеми розміщення торгових місць, які розміщено на сайті міської ради.

Наразі підготовлено проекти рішення виконкому «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відповідної вартості на території м. Скадовська», «Про видалення аварійно – небезпечних дерев в. м. Скадовськ, які несуть загрозу життю та здоров’ю жителів міста, а також санітарну очистку, кронування і обрізку зелених насаджень на території м. Скадовськ”, які розглядатимуться незабаром на засіданні виконавчого комітету.

Постійно ведеться інвентаризація даних щодо самовільного будівництва на території міста, проводяться виїзди по амністії та самочинному будівництву на місце, минулого тижня з відповідних питань звернулося 12 громадян, 8 із них надано дозвіл на узаконення самовільно побудованих споруд.

Серед нововведень відділу: розробляється електрона база даних щодо виданих ордерів на земельні роботи; розроблено алгоритм дії щодо сплати громадянами розміру шкоди заподіяної зеленим насадженням; розробляється база щодо обліку тимчасових споруд;
оновлюється база даних щодо орендованих земельних ділянок та ін.