img_8562
img_8563 img_8567 img_8570 img_8571img_8557
img_8582img_8582День визволення України від німецько-фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйновані долі. Досі людство із сумом та гіркотою згадує про ті трагічні події, які торкнулися кожного, хто втратив батьків, дітей, друзів.

02 листопада 2016 року о 10:00 у актовому залі Скадовської дитячої музичної школи м. Скадовськ,  відбувся урочистий захід присвячений Дню визволення м. Скадовська від німецько-фашистських загарбників. Міський голова Яковлєв Олександр Юрійович радо завітав на свято.

Згодом біля Меморіалу Вічної Слави «Вічний вогонь» відбулося покладання вінків та квітів до братських могил солдат, які визволяли місто. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих та поділилися власними спогадами про тогочасні події. Учасники заходу наголошували, що доки житиме пам’ять про подвиги визволителів, доти у світі пануватиме мир та спокій.