Додаток до рішення міської ради від 29 .12.2016р. №359

Порядок
надання пільг учасникам антитерористичної операції та їх родинам на комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами м. Скадовська на 2017 рік

1. Порядок визначає механізм надання пільг за кошти міського бюджету учасникам антитерористичної операції та їх родинам на комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами міста Скадовська, а саме, комунальним підприємством “Водне господарство” Скадовської міської ради Херсонської області на послуги з водопостачання та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій міста Скадовська та комунальним підприємством “Очисні споруди” Скадовської міської ради Херсонської області на послуги з водовідведення та вивезення побутових відходів у м. Скадовську, далі комунальні послуги.
2. Пільги на комунальні послуги, надаються:
— учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, які зареєстровані у місті Скадовську, а саме: військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в ході проведення антитерористичної операції;
— членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції та членам сімей померлих внаслідок поранення отриманих під час участі в антитерористичній операції.
3. Встановити учасникам антитерористичної операції та їх родинам, які зареєстровані в місті Скадовську, 75% пільгу на комунальні послуги, за місцем реєстрації учасника антитерористичної операції або фактичного проживання (за наявності «акта обстеження житлово-побутових умов» міської ради)
4. Для отримання пільг на комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами Скадовської міської ради, учасник антитерористичної операції або член родини, зареєстрований разом з ним в одному житловому приміщенні, подає до відповідного комунального підприємства (КП “Водне господарство”, КП “Очисні споруди”) Скадовської міської ради Херсонської області наступні документи:
— копію паспорту;
— копію ідентифікаційного коду;
— довідку про склад сім’ї;
— копію довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції;
— інші документи у разі необхідності.
5. У випадку неможливості вчасного надання документів для отримання пільги, учасник антитерористичної операції або член родини, зареєстрований разом з ним в одному житловому приміщенні, має право протягом 2017 року звернутися до комунального підприємства Скадовської міської ради Херсонської області для здійснення перерахунку та отримання пільг з оплати послуг, які надаються комунальним підприємством “Водне господарство” та комунальним підприємством “Очисні споруди”.
6. Комунальні підприємства Скадовської міської ради Херсонської області (КП “Водне господарство”, КП “Очисні споруди”) по мірі надходження заяв, надають інформацію про осіб, які мають право на 75% пільг, на відповідні комунальні послуги з утримання житла, до Скадовської міської ради, з метою уточнення сум для здійснення фінансування на протязі 2017 року. Скадовська міська рада перераховує підприємствам — надавачам комунальних послуг кошти на підставі наданих заявок на фінансування у межах плану асигнувань міського бюджету на 2017 рік.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради А.Г. Розумний.