Проект регуляторного акта рішення Скадовської міської ради “ Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки територіальної громади міста Скадовська” розроблено сектором планування та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради.
Орендна плата за землю – одне з найвагоміших джерел доходів міського бюджету і найбільше джерело доходів, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів та є реальним резервом збільшення доходної частини міського бюджету.
Основною метою розробленого регуляторного акта є залучення додаткових коштів до міського бюджету для подальшого спрямування їх на благоустрій міста, надання соціальних послуг населенню та розвиток інфраструктури міста, за рахунок перегляду ставок орендної плати за використання земель комунальної власності .
Проект регуляторного акту і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 11 березня 2019 року на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради http://skadovsk.org в розділі: Рада→Міська рада→Регуляторні акти.
Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до цього проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції надаються до Скадовської міської ради та її виконавчого комітету за адресами:
— 75700, Херсонська обл., Скадовський р., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63;
— e-mail: radaskadovsk@ukr.net.
Зауваження та пропозиції приймаються до 11 квітня 2019 року письмовому та/або електронному вигляді.