Виконавчому комітету

міської ради

Про стан роботи зі зверненнями громадян

за І півріччя 2018 року

З метою забезпечення виконання вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” спеціалістами виконкому Скадовської міської ради розглянуто у І півріччі 2018 року 129 звернень громадян.

Рішенням виконавчого комітету від 16.12.2015 року № 219 “Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Скадовської міської ради та її виконавчого комітету і графіку проведення телефонного зв”язку з населенням міста Скадовська “Пряма телефонна лінія” встановлено дні прийому громадян з особистих питань міським головою (другий і четвертий понеділок та перша субота місяця), першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (перший і третій понеділок та третя субота місяця), заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ( друга субота місяця).

За звітний період до виконкому міської ради надійшло 93 письмових звернення. З особистих питань в приймальні дні звернулися 36 громадян. Колективних 20 звернень. В порівнянні з І півріччям 2017 року кількість звернень зменшилась : 2017 рік — 155, 2018 рік — 129.

У І півріччі 2018 року надійшли звернення з питань: комунального господарства- 79, земельних відносин — 10 , транспорту4, освіти4, житлової політики-4, соціального захисту-12.

Всі звернення, які надходять до міської ради розглядаються спеціалістами виконкому, у разі необхідності — комісійно, до складу комісій входять працівники КП “Водне господарство”, КП “Очисні споруди”, представники правоохоронних органів, депутати міської ради.

Головний спеціаліст з побутових Н.В.Харчий

питань виконкому міської ради