10 квітня 2019 року в рамках Методичного тижня у я/с № 6 «Теремок» пройшов навчальний семінар-тренінг «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті: підвищуємо професійну майстерність».

Метою даного семінару є підтримка діяльності сучасного закладу дошкільної освіти, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти, формування і вдосконалення інформаційно-комунікаційних компетентностей адміністративно-педагогічного складу працівників дошкільного закладу, сприяння використанню Інтернет-ресурсів в управлінській, навчально-методичній, освітній діяльності, роботі з батьками вихованців, громадськістю.
До участі в семінарі долучились завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Наталія Білоус та методист Олена Панченко.

Вихователь Людмила Зімнухова презентувала колегам свою збірку діагностичних завдань для виявлення рівня особистісних досягнень старшого дошкільника на основі Googl-форми «На порозі школи». Педагоги ознайомилися з роботою на Googl-диску та з тим, як захисти свої дані у мережі Інтернет.

По завершенню тренінга відбулось жваве обговорення досвіду використання освітніх веб-ресурсів у професійній діяльності вихователя та підведено підсумки заходу.