СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

П Р О Т О К О Л № 19

чергового засідання

від 13 грудня 2017 року

У засіданні приймали участь члени виконавчого комітету:

Яковлєв О.В. — міський голова;

Козел Л.В. — секретар виконавчого комітету міської ради;

Балан А.І. — начальник Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області, майор поліції;

Берещенко М.В. — пенсіонер;

Головко А.В. — головний інженер приватного акціонерного товариства “Райагробуд”;

Лиховид О.М. — директор комунальної організації “Центр дитячої та юнацької творчості”.

Розумний А.Г. — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Касьяненко О.І. — заступник голови правління Скадовського районного споживчого товариства;

Сокольчук О.М — секретар міської ради.

Відсутні:

Грищенко О.В. — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

Проточенко О.М. — начальник Адміністрації Миколаївського морського порту.

Присутні:

Сокольченко Ю.М. — начальник фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головний бухгалтер;

Кордовська Л.А. — головний спеціаліст заступник головного бухгалтера фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради;

Мурадли Г.І.о — головний спеціаліст — старший юрист виконавчого комітету міської ради;

Проценко С.О. — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста;

Бабенко Л.М. — головний спеціаліст по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради;

Тангел Н.Д. — радник міського голови з соціально-гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради.

Міський голова: Доброго дня, шановні члени виконкому та присутні! Сьогодні чергове засідання виконкому. З 11 членів виконавчого комітету на засіданні присутні 9. Два члени виконавчого комітету відсутні з поважних причин. Є пропозиція розпочати роботу засідання. Зауважень чи інших пропозицій немає? Немає. Отже, на порядку денному є 7 питань. Всі члени виконкому ознайомлені з ними. Чи будуть зауваження, пропозиції? Немає.

Міський голова запропонував для подальшої роботи затвердити перелік питань та регламент роботи.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1.Про бюджет м. Скадовська на 2018 рік.

2. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2018 рік.

3. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року.

4. Про присвоєння поштових адрес.

5. Про надання пропозицій про врегулювання земельних відносин.

6. Про надання пропозиції про внесення доповнення в рішення сесії міської ради від 09.09.2016 року № 276 до переліку земельних ділянок комунальної власності м. Скадовська, право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах та надання згоди на розробку проекту землеустрою.

7. Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жиитлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

Доповідачам до 7 хв.

Для виступів до 5 хв.

Для запитань та відповідей до 3 хв.

Для довідок 1 хв.

Роботу виконкому закінчити до 15:00 год.

Прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Прийнято одноголосно.

Переходимо до розгляду питань.

1. Міський голова: З питання “Про бюджет м. Скадовська на 2018 рік слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г. який зачитав проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив щодо виділення коштів для Трудового архіву.

Розумний А.Г. пояснив, що більш детальніше зупиниться при розгляді Програми та уточнив, що збільшується субвенція, тому цифра буде — 101, 7 тис.грн.

Міський голова пояснив, що у проекті бюджету на першій сторнці необхідно виправити цю цифру також уточнив щодо виділення субвенції на утримання дитячих дошкільних закладів.

Кордовська Л.А. надала пояснення.

Міський голова теж уточнив цифру, пояснив, що коштів, які надає районний бюджет на рік не вистачить та пояснив, що згідно чинного законодавства на дошкільну освіту кошти повинен надавати районний бюджет, ми надаємо субвенцію районному бюджету, а район звітує, що стовідсотково утримує дитячі садки, тому, відповідно надавати інші субвенції ми не зможемо.

Касьяненко О.І. уточнив, чому виникає така ситуація?

Міський голова надав пояснення, що постійно міська рада додає кошти, яких недостає, але на дороги та інше тоді виділяється менше коштів, а це прямий обов”язок районних рад утримувати дошкільну освіту.

Сокольчук О.М. запропонував категорично не погоджуватись з даною сумою, яку надає районна рада, бо ця сума навіть менше 50%.

Касьяненко О.І. пояснив, що необхідно вирішувати дане питання, бо будуть потерпати діти та батьки.

Міський голова повідомив, що до сесії він проведе переговори щодо вирішення даного питання. Дану цифру нам сьогодні, годину тому, озвучили у телефонному режимі, тому поки ми пишемо таку цифру 8235,350 тис.грн., але після перемовин цифра може змінитись.

Розумний А.Г. надав пояснення, що більше, ніж у нас є коштів розподілити ми не можемо. Функція утримання дошкільної освіти, згідно Бюджетного кодексу, покладена на районні бюджети.

Після дебатів члени виконавчого комітету дійшли згоди затвердити цифри, які є на сьогодні і винести пропозицію на розгляд сесії міської ради та відповідно написати листи щодо недостатнього фінансування на дитячу дошкільну освіту.

Сокольчук О.М. пояснив, що кошти у районному бюджеті є, для району виділяється багато коштів і це добре, але і про місто забувати не можна, тому нехай нададуть те, що нам потрібно для дітей і крапка.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає. Запропонував голосувати за даний проект з уточненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти з уточненнями, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12.2017 року № 215 додається).

2. Міський голова: З питання “Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2018 рік слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г. який зачитав проект рішення, зупинившись на тих пунктах Програми, де вносились зміни, доповнення чи коригування.

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. уточнив щодо ремонту вул. Поповича.

Розумний А.Г. пояснив, що ремонт вулиці не буде розбиватись на частини, а буде виставлятись одним лотом.

Сокольченко Ю.М. пояснила надходження коштів та поняття “вільні залишки”.

Берещенко М.В. запропонував стратегічно, на перспективу, планування ремонту доріг по місту, пояснивши своє бачення першості ремонту певних доріг міста.

Міський голова надав ро”яснення щодо ремонту доріг міста та району “Біла акація”.

Берещенко М.В. підняв питання щодо бродячих собак по місту.

Міський голова повідомив, що в понеділок, 11 грудня, розпочалось будівництво місця для утримання бродячих собак, і близько тижня — півтора буде готова перша його частина, тобто 12 кліток вже будуть готові, хоч для мінімального утримання і тому, на наступний рік треба планувати таку ж суму, щоб робити приміщення для маніпуляцій.

Берещенко М.В. вніс пропозицію щодо надання житла лікарям міста.

Сокольчук О.М. зауважив щодо поточного ремонту вулиць, суму необхідно розділити, бо буде необхідність проводити тендер.

Міський голова пояснив необхідність проведення тендеру.

Касьяненко О.І. уточнив суму, яка надійшла в бюджет міста від курортного збору.

Міський голова надав пояснення.

Касьяненко О.І. звернув увагу на Програму 3, а саме: утримання міських пляжів, запропонував збільшити суму на утримання пляжів міста з доведенням, чому саме.

Міський голова надав пояснення, які роботи проведені будуть у наступному році.

Касьяненко О.І. уточнив чи було придбано машину для підпушування піску на пляжах міста та чи буде далі проводитись подібна робота по розширенюю набережної міста та укладання тротуарної плитки.

Міський голова пояснив, що машина придбана і влітку працювала, та розповів, що необхідно розробити та прийняти детальний план реконструкції території. Пояснив, які плануються зміни на набережній міста, в тому числі і на східній частині набережної міста.

Берещенко М.В. запропонував повернути туристичне бюро, для залучення відпочиваючих до міста та їх розселення в приватному секторі, що дасть змогу збільшити оплату курортного збору з приватного сектору. Пансіонати, на сьогодні, сплачують курортний збір, а приватний сектор, майже ні.

Міський голова пояснив, що зараз в місті працюють туристичні агентства, але нам необхідно працювати над покращенням сфери послуг відпочиваючим.

Розумний А.Г. надав пояснення, які нові пункти пропонується додати до Програми.

Сокольчук О.М. вийшов.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає. Запропонував голосувати за даний проект із доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 7. “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Не голосував — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти із доповненнями, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12.2017 року № 216 додається).

3. Міський голова: З питання “Про план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року слово надається секретарю виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

СЛУХАЛИ: Козел Л.В., яка зачитала проект рішення та запропонувала у січні місяці в порядку контролю заслухати звіт відділу з надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради про роботу у 2017 році.

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. прийшов.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Не голосував — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти з доповненням, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12. 2017 року № 217 додається).

4. Міський голова: З питання “Про присвоєння поштових адрес” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12.2017 року № 218 додається).

5. Міський голова: З питання “Про надання пропозицій про врегулювання земельних відносин слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.І., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова запропонував зняти даний проект рішення, оскільки він хоче зустрітись із заявником та узгодити дане питання, бо територія, де розташовано кафе заявника, планується під розширення, тому в договорі необхідно передбачити умови, в разі розширення заклад заявника буде перенесено. Тому необхідно визначитись на яких умовах буде це прийматись, а для цього необхідно поспілкуватись із заявником, запропонував зняти даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення знято з розгляду.

6. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про внесення доповнення в рішення сесії міської ради від 09.09.2016 року № 276 до переліку земельних ділянок комунальної власності м. Скадовська, право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах та надання згоди на розробку проекту землеустрою” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.І., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова зауважив, що у преамбулі необхідно прибрати слово “заява”, так як заява ніяка не надходила та уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12.2017 року № 219 додається).

7. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жиитлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка)” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.І., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова пояснив, що зараз по кожній ділянці здійснюється особистий виїзд спеціалістів для обстеження та уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 13.12.2017 року № 220 додається).

Міський голова повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто, оголосив чергове засідання виконавчого комітету закритим та подякував всім за плідну роботу.

Міський голова О.Ю. Яковлєв

Секретар виконавчого комітету міської ради Л.В. Козел