СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

П Р О Т О К О Л № 6

чергового засідання

 

від 29 березня 2018 року

 

У засіданні приймали участь члени виконавчого комітету:

 

Яковлєв О.В. — міський голова;

Козел Л.В. — секретар виконавчого комітету міської ради;

Грищенко О.В. — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;  

Головко А.В. — головний інженер приватного акціонерного товариства “Райагробуд”;

Касьяненко О.І. — заступник голови правління Скадовського районного споживчого товариства;

Розумний А.Г. — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Сокольчук О.М — секретар міської ради;

Лиховид О.М. — директор комунальної організації “Центр дитячої та юнацької творчості”.

 

Відсутні:

Балан А.І. — начальник Скадовського міжрайонного відділення  Управління поліції охорони в Херсонській області, майор поліції;

Берещенко М.В. — пенсіонер;

Проточенко О.М. — начальник Адміністрації Миколаївського морського порту.

 

Присутні:

Проценко С.О. — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста;

Бабенко Л.М. — головний спеціаліст по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради;

Підгородецька Т.С. — редактор районної газети “Чорноморець”;

депутати міської ради, приватні підприємці, жителі міста.

 

 

Міський голова: Доброго дня, шановні члени виконкому та присутні! Сьогодні чергове засідання виконкому.  З 11 членів виконавчого комітету на засіданні присутні 8.  Є пропозиція розпочати роботу засідання. Зауважень чи інших пропозицій немає? Немає. До розгляду пропонується 17 питань. Запропонував додати 3 питання та пояснив  нагальну необхідність у їх розгляді. Це питання: “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.01.2018 року № 1 “Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету та кошти комунальних підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради в 2018 році”; “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 р. № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”; “Про затвердження  періоду поливу на території міської ради на 2018 рік”.

Сокольчук О.М.  повідомив, що є зауваження щодо погодження схеми.

Міський голова повідомив, що дана схема погоджена, зараз привезуть лист.

Лиховид О.М. уточнив чи є порушення Закону України “Про доступ до публічної інформаці” підставою для оскарження  проектів рішеннь під номером 15 та 16?

Міський голова повідомив, що є візування проектів юристом виконкому, без зауважень.

Лиховид О.М. запропонував проект під номером 16 зняти, так як це стосується проплати за водопостачання і може бути оскаржено.

Міський голова підсумував та запропонував затвердити порядок денний, виключивши проект 16.

Члени виконкому підтримали пропозицію одноголосно.

 

                                                 ПЕРЕЛІК    ПИТАНЬ

 

 1. Про підсумки робіт проведених комунальними підприємствами “Водне господарство” та “Очисні споруди” в осінньо-зимовий період 2017-2018
 2. Про роботу КП “Очисні споруди” щодо підтримання належного санітарного стану в місті Скадовську
 3. Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом  на міських автобусних маршрутах загального користування , які здійснюються  у звичайному режимі та у режимі маршрутного таксі, для фізичної особи-підприємця Пояркова Б.Г. та  приватного підприємства “Поярков”
 4. Про діяльність створених у місті органів самоорганізації населення
 5. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2018 року
 6. Про присвоєння поштових адрес
 7. Про надання пропозиції про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську
 8. Про надання пропозиції про передачу у власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську
 9. Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у  м. Скадовську
 10. Про надання пропозиції про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську
 11. Про надання пропозиції про припинення права постійного користування земельною ділянкою харчосмаковій фабриці м. Скадовська у зв”язку з визнанням таким, що втратив чинність державний акт на право постійного користування землею та надання в оренду земельної ділянки ТОВ “Скадовська харчосмакова фабрика”
 12. Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин
 13. Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин
 14. Про часткове відшкодування проїзду пенсіонерів на дачі у 2018 році
 15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.01.2018 року № 1 “Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету та кошти комунальних підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради в 2018 році”
 16. Про затвердження періоду поливу на території міської ради на 2018 рік
 17. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 р. № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”.

                                     

                                                  РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

 

Доповідачам                               до 7 хв.

Для виступів                               до 5 хв.

Для запитань та відповідей       до 3 хв.

Для довідок                                     1 хв.

 

Роботу виконкому  закінчити до 15:00 год.

 

 Прошу голосувати.

  ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.  Прийнято одноголосно.

Переходимо до розгляду питань.

 

 1. Міський голова: З питання “Про підсумки робіт проведених комунальними підприємствами “Водне господарство” та “Очисні споруди” в осінньо-зимовий період 2017-2018 ” слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г., так як Грищенко О.В., який готував даний проект вийшов.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.                                                                    

ВИСТУПИЛИ:

Головко О.А. розповів про проведену роботу комунальним підприємством та звернув увагу на фінансові труднощі, які виникли у підприємства.

Міський голова надав більш конкретні пояснення щодо фінансування комунального підприємства та пояснив проблеми щодо очисних споруд міста, підвів підсумок поточної роботи в осінньо-зимовий період комунальних підприємств міста.

Підійшов Грищенко О.В.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за даний  проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 46 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про роботу КП  “Очисні споруди” щодо підтримання належного санітарного стану в місті Скадовську”  слово надається першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенку О.В.

СЛУХАЛИ: Грищенко О.В., який зачитав проект рішення.      

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. зауважив, що з Набережної сміття не вивезено і до цього часу, біля старої церкви вивезено було тільки вчора. Запропонував поставити оцінку задовільну, бо не все було погано зроблено підприємством, звернув увагу на те, що під час снігопаду вулиці міста та пішохідні доріжки було  вчасно і гарно прибрано від снігу.

Лиховид О.М. зауважив, що інформація не  оцінюється, а береться до відома, якби був звіт, тоді його можна було б оцінити, тому необхідно залишити проект рішення без змін.Грищенко О.В. звернув увагу усіх присутніх жителів міста про категоричну заборону викидання сміття у невстановлених місцях.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за даний  проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” -8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0. 

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 47 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом  на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються  у звичайному режимі та у режимі маршрутного таксі, для фізичної особи-підприємця Пояркова Б.Г. та  приватного підприємства “Поярков” слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.                             

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова надав пояснення щодо процесу підготовки даного питання, так як воно є  болючим для жителів міста, але необхідним.

Сокольчук О.М. пояснив, що дуже занижена кількість пасажирів у розрахунках.

Міський голова пояснив, що на сьогодні, є лише такі розрахунки.

Розумний А.Г. надав пояснення , що виконавчий комітет має право у будь-який час, протягом фінансового року робити моніторинг. Якщо буде необхідність, буде створено комісію та зроблено перевірку.

Лиховид О.М. повідомив, що є наказ Міністертва транспорту про видачу документів, що фіксують облік пасажирів. Також звернув увагу на те, що у міському транспорті не видаютьтся  квитки пасажирам.

Касьяненко О.І. уточнив скільки років не піднімався тариф.

Міський голова повідомив, що три роки.

Сокольчук О.М. пояснив, що піднялись ціни на  паливо за ці три роки, піднялась заробітна плата.

Сокольчук О.М. зауважив про об”єктивність розрахунків наданих перевізником.

Карпушенко С.І. — житель міста,  зауважила, що було направлено листа від жителів міста із 70 підписами жителів проти підняття тарифів. Також повідомила, що не надають водії квитків, автобуси не завжди приходять  вчасно, водії не чемні. Зауважила, що на громадських слуханнях з даного питання було мало жителів міста.

Нікуліна Т.М. — голова ОСББ по вул. Гуманенка, підтвердила, що не  співпадає рух автотранспорту з графіком. Звернула особливу увагу, що не на всіх зупинках є графіки руху, водії грублять пасажирам.

Міський голова пояснив, що підняття вартості  квитка надасть  можливість продовжити надання послуг з пасажироперевезення в місті.

Казберук А.А.- депутат міської ради, уточнив чи враховано в рішенні пропозицію, яка була надана на  громадських слуханнях щодо надання пільг проїзду школярам?

Розумний А.Г. надав пояснення, що в даному рішенні це не  враховано, бо це не є предметом розгляду сьогодні. На сьогоднішньому засіданні розглядається лише тариф, а не категорії громадян, яким надаються пільги.

Лиховид О.М. запропонував протокольно записати доручення юристу виконавчого комітету вивчити досконало наказ Міністертва транспорту про видачу проїзних квитків пасажирам.Також  звернув увагу на підняття цін та заробтних плат за  останні три роки та повідомив про необхідність підняття тарифу на  послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на міських автобусних маршрутах. Уточнив у  первізника чи офіційно оформлені водії.

Яськова М.В. пояснила, що так, всі водії оформлені.

Міський голова повідомив, що зустрічався з  перевізником, він надав згоду на  встановлення обладнання для  електронних квитків, так як це буде вигідно  і міській раді, і перевізнику.

Грищенко О.В. зауважив, що необхідно звернутись до перевізника, щодо видачі проїзних квитків для школярів.

Сокольчук О.М. запропонував виділити кошти з бюджету та оплатити перевезення з бюджету міської ради.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 1.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 48 додається).   

Коротін О.В. запропонував доплачувати одну гривню з міського бюджету, а жителі міста, так і оплачували б по 4 гривні.

Міський голова повідомив, що популістські рішення мають поганий результат.

Касьяненко О.І. вийшов.

Безердян Л.В. зауважила,  що Рада ветеранів надавала свої пропозиції щодо покращення.

 

 1. Міський голова: З питання “Про діяльність створених у місті органів самоорганізації населення” слово надається першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської  ради Грищенку О.В., так як                     Тангел Н.Д. у відрядженні.            

СЛУХАЛИ: Грищенка О.В., який зачитав проект рішення.                                                                     

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 49 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2018 року” слово надається секретарю виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

СЛУХАЛИ:  Козел Л.В., яка повідомила про виконання плану за І квартал та  зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Розумний А.Г. запропонував перенести з червня питання щодо  роботи адміністративної комісії на липень.

Касьяненко О.І. зайшов на засідання.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до  доповідача? Немає. Прошу голосувати за даний проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8  “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти із змінами, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03. 2018 року № 50 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про присвоєння поштових адрес” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення з доповненням.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова запропонував внести доповнення озвучені Проценко С.О., так як  заявник забув вказати співвласника.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до  доповідача? Немає. Прошу голосувати за даний проект рішення з доповненням.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8  “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти з доповненням, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 51 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до даного проекту рішення? Немає.  Прошу голосувати за даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 52 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про передачу у власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до даного проекту рішення? Немає.  Прошу голосувати за даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 53 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у  м. Скадовську” слово надається                 Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до даного проекту рішення? Немає.  Прошу голосувати за даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 8. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 54 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську” пояснив, що сьогодні телефонував представник власника та повідомив, що наразі справа про визначення права власності знаходиться у суді, тому просив зняти даний проект рішення з розгляду.  Рішення суду він надасть особисто і вже потім  виконком розгляне даний проект рішення. Запропонував зняти з розгляду даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення зняти з розгляду.

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про припинення права постійного користування земельною ділянкою харчосмаковій фабриці м. Скадовська у зв”язку з визнанням таким, що втратив чинність державний акт на право постійного користування землею та надання в оренду земельної ділянки ТОВ “Скадовська харчосмакова фабрика” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М. повідомила, що сьогодні, о 12.00 годині  надійшла заява від заявника з проханням про зняття даного  проекту рішення з розгляду у зв”язку з тим, що буде вирішуватись питання орендної ставки.

Міський голова запропонував  голосувати за зняття даного проекту рішення з розгляду за заявою заявника.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення зняти з розгляду.

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. зауважив, що питання таке ж, як і на минулому засіданні по                      ПП Мотринець.

Міський голова надав пояснення про неможливість права поновлення, оскільки договір припинено.

Казберук А.А. уточнив, що змінилось з минулого засідання виконавчого комітету?

Після обговорення міський голова запропонував голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 4. “Проти” — 0.  “Утримався” — 3

Міський голова повідомив, що рішення не приймається.

Сокольчук О.М. висловив свою думку щодо голосування.

Рішення не прийнято згідно ч.6 ст.59 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 

 1. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Казберук А.А. уточнив чи є в наявності вся необхідна докуменетація?

Міськийц голова повідомив, що так.

Бутенко О.І. уточнила чи Свідоцтво на право власності у ПП Мотринець і на літній майданчик, і на  об”єкт нерухомості?

Бабенко Л.М. повідомила, що так.

Міський голова запропонував доручити юридичному відділу виконавчого комітету міської ради та відділу  містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради провести перевірку документів на право власності ПП Мотринець під кафе “Теремок” та літнім майданчиком по вул. Набережна/ Сергіївська,  уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до даного проекту рішення? Немає.  Прошу голосувати за даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 56 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про часткове відшкодування проїзду пенсіонерів на дачі у 2018 році” слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.                                                                     

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. зауважив, що виконавчий комітет не має повноважень виділяти кошти.

Розумний А.Г. надав пояснення, що  це порядок використання коштів, які  виділені рішенням ради. Виконавчий комітет розподіляє поїздки в межах  виділеного фінансового ресурсу, і це  не суперечить рішенню міської ради, тому прийняття даного рішення є повноваженням виконавчого комітету.

Міський голова уточнив чи надаються квитки пасажирам за проїзд до дачних ділянок?

Козел Л.В. пояснила, що садові товариства міста надають списки виконавчому комітету міської ради.

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за даний  проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 57 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.01.2018 року № 1 “Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету та кошти комунальних підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради в 2018 році” слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.                                                                    

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання? Немає.  Прошу голосувати за даний  проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7. “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення  виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 58 додається).   

 

 1. Міський голова: З питання “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 р. № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську” надав пояснення щодо даного проекту.

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. уточнив чи є погодження зі всіма відповідними службами?

Міський голова повідомив, що ніде не прописано, що ми повинні погоджувати дані схеми із службами.

Нартов  Г.В. зауважив, що необхідно це робити та навів приклади чому саме.

Члени виконавчого комітету розглянули кожну надану схему розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності у місті Скадовську.

Казберук А.А. наголосив про необхідність  погодження наданих схем.

Міський голова пояснив, що ці схеми готуються проектантом згідно всіх вимог.

Казберук А.А. підтвердив свої слова цитуючи Закони України.

Бутенко О.І. підтримала депутата Казберука А.А. та повідомила, що цього вимагають норми ДАБК.

Міський голова пояснив, що проектант виготовляє схеми згідно  державних будівельних норм, також погоджено із Скадовським районним сектором Головного управління ДСУ з НС у Херсонській області.

Казберук А.А. зачитав статті Закону України “Про благоустрій”, де вказано про відповідальність за те, що схеми не погоджено з відповідними службами.

Міський голова погодився, що відповідальність несе проектувальник.

Бутенко О.І. запропонувала не спішити, бо ще є час, а спочатку погодити схеми з відповідними службами, а потім вже приймати рішення.

Схеми показано підприємцям, які присутні на засіданні виконавчого комітету, також вказано, де внесені нові місця та місця, які прибрано зі схем у зв”язку  з пожежними розривами, згідно пожежних норм.

Куріков В.Л. уточнив чи всі тимчасові споруди, які знаходились на Набережній міста прибрано на сьогодні?

Міський  голова пояснив, що створена комісія і завтра буде проведено інвентаризацію та буде прийнято відповідні міри до порушників.

Куріков В.Л. попросив оголосити склад  комісії.

Міський голова озвучив склад комісії.

Бутенко О.І. звернула увагу на те,  чи є Положення про проведення аукціону, де прописано всю процедуру його проведення?

Міський голова пояснив, що неодноразово дане Положення виносилось на розгляд ради, але не було затверджено.

Сокольчук О.М. запропонував зняти дане питання на доопрацювання.

Після дебатів члени виконавчого комітету вирішили зняти даний проект рішення на доопрацювання, тобто погодження даних схем.

ГОЛОСУВАЛИ:  “За” — 7  “Проти” — 0.  “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення зняти на доопрацювання.   

Міський голова повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто, оголосив чергове засідання виконавчого комітету закритим.

 

Міський голова                                                                                           О.Ю. Яковлєв

 

 

Секретар виконавчого комітету міської ради                                          Л.В. Козел