ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

з питання розроблення містобудівної документації детальних планів території

від 01.02.2018 м. Скадовськ

ГОЛОВУВАВ: Грищенко Олександр Вікторович — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

БУЛИ ПРИСУТНІ:

   

Козел Л.В.

секретар виконавчого комітету міської ради

Розумний А.Г.

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Проценко С.О.

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста

Гаврилюк М.М.

головний спеціаліст з питань будівництва та архітектури відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

Євсеєва Т.М.

ТОВ “Проектний центр”, головний архітектор проекту

Носкова Л.М.

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

Ярічук В.Г.

начальник відділу будівництва та обслуговування інфраструктури, інженер І категорії КЗ “Морська пошуково-рятувальна служба”

Турченко Д.І.

начальник Скадовського районного сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області

Балан А.І.

начальник Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області

Також були присутні: представник КЗ “Морська пошуково-рятувальна служба” Дибка Ю., представник ТОВ “Проектний центр” Євсеєв Ю.І., спеціалісти виконавчого комітету міської ради, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, жителі міста — всього 27 чоловік.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Оприлюднення, у ході громадських слухань, детального плану території земельної ділянки біля ДОТ “Нафтовик” загальною площею 0,30 га, яка розташована в адміністративних межах Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту).

Виступив Розумний А.Г.: Звернувся до всіх присутніх з привітальним словом та зазначив, що на сьогоднішніх громадських слуханнях буде розглядатися питання з обговорення містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки біля ДОТ “Нафтовик” площею 0,30 га, яка розташована в адміністративних межах Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту).

Детальний план розроблено відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.11.2017 року № 397 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території біля ДОТ “Нафтовик” на території Скадовської міської ради (за межами населеного пункту)”.

Замовником детального плану даним розпорядженням визнано Скадовську міську раду. Міською радою укладено договір на розроблення детального плану з ТОВ “Проектний центр”, головний архітектор проекту — Євсеєва Тетяна Миколаївна.

Тому, у відповідності до ст. 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, глави 2.7. Статуту територіальної громади міста Скадовська, громада та органи місцевого самоврядування мають право проводити громадські слухання, під час яких члени територіальної громади можуть порушувати питання та виносити пропозиції щодо питань та проблем місцевого значення, які належать до відання місцевого самоврядування. Пропозиції, які виносяться за результатами громадських слухань, підлягають обовязковому розгляду органами місцевого самоврядування. Слово надається секретарю виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

Виступила Козел Л.В.: У відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Наказу Мінрегіонбуду від 16.11.2011 року № 290 “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, статтей 2.7.2, ст. 2.7.7 глави 2.7 “Громадські слухання” Статуту територіальної громади міста міста Скадовська, частини четвертої статті 13, підпункту 2 пункту “а” ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Скадовської міської ради ініціював проведення громадських слухань з питання розгляду детального плану території земельної ділянки біля ДОТ “Нафтовик” загальною площею 0,30 га, яка розташована в адміністративних межах Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту).

Виступив Грищенко О.В.: Для проведення громадських слухань пропонується

Регламент роботи громадських слухань

для доповіді — до 30 хвилин;

на виступи — 5 хвилин;

в цілому на обговорення питань — 30-40 хв.

Роботу слухань закінчити о 12.30 годині.

Є інші пропозиції? Немає.

Для роботи слухань нам необхідно обрати секретаря. Згідно розпорядження міського голови від 09.01.2018 року № 4-р секретарем призначено Козел Л.В. Є інші пропозиції? Немає. Прошу Козел Л.В. зайняти своє місце в секретаріаті.

Для подальшого проведення громадських слухань з питання обговорення зазначеного детального плану території слово надається начальнику відділу будівництва та обслуговування інфраструктури КЗ “Морська пошуково-рятувальна служба” (далі — КЗ “МПРС”) Ярічуку Валентину Григоровичу.

Виступив Ярічук В.Г.: Морська пошуково-рятувальна служба (МПРС) утворена з метою забезпечення виконання міжнародних зобов’язань України, як держави прапора і прибережної держави по організації, діяльності і змісту відповідної ефективної пошуково-рятувальної служби, створенню національного органу по загальній координації пошуку і порятунку і забезпечення в повному об’ємі заходів по морському пошуку і рятуванню в пошуково-рятувальному районі України.

Головним завданням МПРС — забезпечення несення постійної пошуково-рятувальної готовності для оперативного порятунку людей, надання їм невідкладної медичної допомоги і евакуації в безпечне місце.

Інформував Ляшенко О.А.: Вами вибране найвіддаленіше місце від усіх необхідних для порятунку служб міста. Чому не можна було розглянути інший варіант розташування?

Виступив Ярічук В.Г.: Представлена земельна ділянка є самим оптимальним варіантом для розміщення бази катерів морської пошуково-рятувальної служби. На цьому місці є існуюча гідротехнічна споруда. Станція для прийняття сигналу SOS знаходиться в смт Лазурне, яка охоплює всю територію акваторії Джарилгацької затоки.

Інформував Харчиков О.В.: Як Ви, напевно, знаєте, що на сьогоднішній день існує проблема з проходом між ОК “Нафтовик” та ДОТ “Червоні вітрила”? Яка Ваша думка стосовно даного питання?

Виступив Ярічук В.Г.: Прохід неодмінно повинен бути відкритим. Стосовно даного питання пропоную надати слово головному архітектору проекту Євсеєвій Тетяні Миколаївні, яка вивчала дане питання.

Виступила Євсеєва Т.М.: Зазначила, що відповідно до генерального плану міста Скадовська, даний прохід є “проїздом загального користування”, детальним планом деталізується вже затверджений генплан. Тому, прохід повинен бути завжди у вільному доступі для під’їзду автомобілів швидкої допомоги.

Представила присутнім розроблений детальний план території земельної ділянки біля ДОТ “Нафтовик”, яка розташована в адміністративних межах Скадовської міської ради (за межами населеного пункту).

Зазначила, що проектна документація виконана у відповідності з діючими законодавчими та нормативними документами.

Територія, що проектується, знаходиться за межами населеного пункту. З заходу — територія ДОТ “Червоні вітрила”, з півдня — берегова смуга, з півночі — проїзд загального користування, зі сходу — територія ОК “Нафтовик”.

Площа території складає 2,5 га. З них 0,09 га — ділянка, що пропонується під розміщення та обслуговування берегової бази для пошуково-рятувальних катерів КП “МПРС”, 0,21 га — проїзд та майданчик розвороту машин спеціальних служб (рятувальна, невідкладна медична допомога та інш.).

Територія колишнього скотомогильника огороджена парканом з бетонних плит по периметру та має бетонне плитне покриття. Санітарно-захисна зона законсервованого скотомогильника, згідно генерального плану міста, становить 300 метрів.

Інформувала Іванова І.В.: На сьогоднішній день прохід становить 4 метри, чи будуть його розширювати?

Виступила Євсеєва Т.М.: Ні. Оскільки дана ширина дозволяє вільному проїзду спецавтомобілів. Будуть встановлені додаткові дорожні знаки (пішохідна зона та інш.).

Також, зазначила, що проектована територія розміром 30х30 м, буде огороджена сіткою, будівництва не буде, тому що житловий модуль для рятувального екіпажу та некапітальні споруди бази — розміщуються. На ділянці має бути проведений благоустрій території (контейнери для сміття, освітлення) та озеленення, під’їзд з загальноміських вулиць з майданчиком для розвороту з покриттям бетонною плиткою.

Виступив Грищенко О.В.: Які ще будуть запитання чи пропозиції?

Інформувала Проценко С.О.: Відповідно до розробленого проекту, майданчик для розвороту спецавтомобілів планується розташувати з північно-східної сторони на пляжній зоні, яка відноситься до оздоровчого табору “Нафтовик”. Чи можливе перенесення майданчику на північно-західну сторону, біля території законсервованого скотомогильника?

Виступила Євсеєва Т.М.: Зазначила, що для підприємства не принципове розміщення майданчику, тому будуть внесені зміни до проекту стосовно переносу майданчику.

Інформував Турченко Д.І.: Зазначив, що для забезпечення порятунку людей на воді ця служба вкрай необхідна на території міста та району. Також зауважив, що необхідно враховувати проходження катеру служби по акваторії затоки, особливо в літній період.

Виступив Грищенко О.В.: Які будуть пропозиції?

Інформувала Проценко С.О.: З урахуванням переносу майданчика для розвороту спецавтомобілів, пропоную винести даний детальний план на затвердження голові райдержадміністрації.

Виступив Грищенко О.В.:

Запропонував проголосувати за винесення даної містобудівної документації на затвердження голові районної державної адміністрації.

За 27 чол.

Проти 0

Утримався 0

Одноголосно. Тому, рішення про винесення документації на затвердження голові районної державної адміністрації прийнято.

Подякував всім присутнім за те, що прийшли на громадські слухання. Повідомив, що вищезазначена містобудівна документація дійсно необхідна, завдяки розміщенню берегової бази Казенного підприємства “Морська пошуково-рятувальна служба” будуть здійснені заходи по організації пошуку і порятунку людей на морі, охорони людського життя у відкритому морі.

Вирішили:

Представлену містобудівну документацію винести на на затвердження голові районної державної адміністрації з урахуванням зауважень та окремих пропозицій, які надійшли під час її розгляду.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради,

голова дорадчого комітету О.В.Грищенко

Секретар виконавчого комітету,

секретар дорадчого комітету Л.В.Козел