ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

з питання розроблення містобудівної документації детального плану території

від 23.11.2018 м. Скадовськ

ГОЛОВУВАВ: Афанасіаді Дмитро Миколайович — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова дорадчого комітету (згідно розпорядження міського голови від 08.11.2018 року №193-р).

ЧЛЕНИ ДОРАДЧОГО КОМІТЕТУ:

Хотієнко Л.І.

головний спеціаліст з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста, секретар дорадчого комітету

Гаврилюк М.М.

головний спеціаліст з питань будівництва та архітектури відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

Козел Л.В.

секретар виконавчого комітету міської ради

Тангел Н.Д.

радник міського голови з гуманітарно-соціальних питань виконаввчого комітету міської ради

БУЛИ ПРИСУТНІ:

   

Луцик С.П.

 

ТОВ “Адміралті офіс”, розробник містобудівної документації

Також, був присутній гр. Зайцев М.В., власник земельної ділянки на яку розроблено детальний план.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Оприлюднення, у ході громадських слухань, містобудівної документації “Детальний план території відносно відведення земельної ділянки площею 0,0480 га з метою вилучення її із землекористування ТОВ ДОЦ “Червоні вітрила” (під обслуговування службового приміщення) та подальшої передачі її у власність гр. Зайцеву М.В., яка розташована в адміністративних межах Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту)”.

Виступив Афанасіаді Д.М.:

Зазначив, що дана містобудівна документація розроблена на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.09.2018 року №357, розгляд даного питання було висвітлено на офіційному веб-сайті міської ради та районній газеті “Чорноморець”.

Для подальшого розгляду даного питання запропонував надати слово Хотієнко Людмилі Іванівні.

Слухали Хотієнко Л.І.:

Зазначила, що згідно пункту 4 частини першої статті 1 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” замовник замовником є фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву.

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” детальний план території за межами населених пунктів розробляється відповідно до схеми планування території (частини території) району та/або області з урахуванням державних і регіональних інтересів.

Розроблення детального плану території за межами населених пунктів та внесення змін до нього здійснюються на підставі розпорядження відповідної районної державної адміністрації.

Також, згідно абзацу 2 частини восьмої, цієї ж статті, детальний план території за межами населеного пункту розглядається і затверджується відповідною районною державною адміністрацією протягом 30 днів з дня його подання.

Відповідно до статті 21 цього ж Закону, замовники містобудівної документації зобовязані забезпечити проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні.

Оскільки, Скадовська міська рада не має наміру забудови земельної ділянки і не подавала відповідну заяву. Тому, міська рада не може виступати замовником даної документації, а її замовником повинен бути гр. Зайцев М.В.

Виступив: Афанасіаді Д.М.

Зазначив, що районною державною адміністрацію було видане розпорядження на розробку містобудівної документації, проте, представник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації не зявився на громадські слухання. Також, не прийшла й громадськість.

Тому, з огляду на певні обставини, можливо вважати, що громадські слухання визнаються такими, що не відбулися.

Запропонував проголосувати за визнання неправомочним проведення громадських слухань.

За 5 чол.

Проти 0

Утримався 0

Всі одноголосно. Тому, рішення про визнання громадських слухань таких, як не відбулися — прийнято.

Подякував всім присутнім за те, що прийшли.

Дорадчим комітетом рекомендовано гр. Зайцеву М.В. звернутись до Скадовської районної державної адміністрації для подальшого вирішення даного питання у відповідності до чинного законодовства.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради Д.М. Афанасіаді

Головний спеціаліст з земельних питань відділу містобудування,

архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради,

в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та

земельних відносин виконавчого комітету міської ради,

в.о. архітектора міста Л.І.Хотієнко