ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

з питання встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

від 16.02.2018 м. Скадовськ

ГОЛОВУВАВ: Розумний Анатолій Григорович — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова дорадчого комітету

БУЛИ ПРИСУТНІ:

   

Козел Л.В.

секретар виконавчого комітету міської ради, заступник голови дорадчого комітету

Грищенко О.В.

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Проценко С.О.

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста, секретар дорадчого комітету

Чаюк М.В.

спеціаліст першої категорії — юрист виконавчого комітету міської ради

Тангел Н.Д.

радник міського голови з гуманітарно-соціальних питань виконавчого комітету міської ради

Також були присутні: представник перевізника ФОП Поярков Б.Г., спеціалісти виконавчого комітету міської ради, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, жителі міста — всього 26 чоловік.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обговорення, у ході громадських слухань, питання щодо підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Виступив Розумний А.Г.: Звернувся до всіх присутніх з привітальним словом та зазначив, що на сьогоднішніх громадських слуханнях буде розглядатися питання щодо підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

У відповідності до ст. 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, глави 2.7. Статуту територіальної громади міста Скадовська, громада та органи місцевого самоврядування мають право проводити громадські слухання, під час яких члени територіальної громади можуть порушувати питання та виносити пропозиції щодо питань та проблем місцевого значення, які належать до відання місцевого самоврядування. Пропозиції, які виносяться за результатами громадських слухань, підлягають обовязковому розгляду органами місцевого самоврядування. Слово надається секретарю виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

Виступила Козел Л.В.: У відповідності до статтей 2.7.2, ст. 2.7.7 глави 2.7 “Громадські слухання” Статуту територіальної громади міста міста Скадовська, частини четвертої статті 13, підпункту 2 пункту “а” ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ініціював проведення громадських слухань з питання щодо підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Виступив Розумний А.Г.: Для проведення громадських слухань пропонується

Регламент роботи громадських слухань

для доповіді — до 30 хвилин;

на виступи — 5 хвилин;

в цілому на обговорення питань — 30-40 хв.

Роботу слухань закінчити о 17.00 годині.

Є інші пропозиції? Немає.

Для роботи слухань нам необхідно обрати секретаря. Згідно розпорядження міського голови від 25.01.2018 року № 13-р секретарем призначено Проценко С.О. Є інші пропозиції? Немає. Прошу Проценко С.О. зайняти своє місце в секретаріаті.

Доповідь Розумного А.Г.: до виконавчого комітету міської ради надійшло звернення автоперевізника ФОП Поярков Б.Г. від 17 січня 2018 року щодо необхідності перегляду діючих тарифів у зв’язку із істотними змінами в собівартості перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Зазначене питання за своєю значимістю розповсюджується на всю територію міста Скадовська та захищає інтереси членів територіальної громади міста.

Зазначив, що діюча мережа міських маршрутів загального користування міста Скадовська складається з: маршруту № 1: «Автостанція – Школа №3- Автостанція“ (здійснюється у звичайному режимі руху); маршруту № 2: «Автостанція – Аттіка — Автостанція“ (здійснюється у режимі маршрутного таксі) та маршруту № 4: «Дельфінарій «Акварель» — Магазин «Кристал» – Дельфінарій «Акварель» (здійснюється у режимі маршрутного таксі).

Основними чинниками для зміни собівартості міських перевезень являється збільшення рівня заробітної плати відповідно до нових державних стандартів з оплати праці, збільшення вартості пально-мастильних матеріалів, збільшення вартості технічного обслуговування та запчастин для рухомого складу.

Відповідно до визначеної чинним законодавством процедури встановлення нових тарифів на перевезення, повинні попередньо бути обговорені на громадських слуханнях та пройти процедуру затвердження регуляторного акту.

За пропозицією автоперевізника, пропонується встановити тарифи на міські перевезення в розмірі 5,0 гривень за одну поїздку на усі міські маршрути.

Інформувала Бутенко О.І.: запропонувала передбачити в міському бюджеті додаткову суму коштів для перевезення учасників антитерористичної операції на яких поширюється пільгове право на проїзд по всій території держави.

Виступив Розумний А.Г.: Які ще будуть запитання чи пропозиції?

Інформувала Пономаренко В.В.: зазначила, що в першу чергу слід звернути увагу на якість перевезення пасажирів, оскільки було багато скарг від мешканців міста.

Інформував Казберук А.А.: запропонував також розглянути питання стосовно пільгового перевезення для школярів.

Виступив Розумний А.Г.: Які будуть пропозиції?

Інформувала Козел Л.В.: Заслухавши підстави про внесення відповідних змін щодо встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та з урахуванням пропозицій, які надійшли під час обговорень, пропоную винести дане питання на голосування.

Виступив Розумний А.Г.:

Запропонував проголосувати за початок розроблення регуляторного акту стосовно підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

За 24 чол.

Проти 0

Утримався 2

Рішення про розроблення Регуляторного акту стосовно підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування прийнято.

Подякував всім присутнім за те, що прийшли на громадські слухання та взяли участь в обговорені.

Вирішили:

Розпочати процедуру проходження Регуляторного акту щодо підвищення розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування шляхом оприлюднення Аналізу регуляторного впливу.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

голова дорадчого комітету

А.Г. Розумний

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради,

в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради,

в.о. архітектора міста,

секретар дорадчого комітету

С.О. Проценко