Сьогодні відбулась LXII позачергова сесія міської ради VII скликання.
На розгляд депутатів міської ради було внесено питання:
1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування зі зміною її цільового призначення.
2. Про внесення змін до Положення про порядок надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців міста Скадовська, затвердженого рішення XXIII позачергової сесії VII скликання від 29 грудня 2016 року.
3. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2018 рік.
4.Про хід і результати виконання “Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська за 2018 рік”.
5. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 903 Про затвердження “Програми соціального-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік”.
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 904 “Про місцевий бюджет м. Скадовська на 2019 рік”.

Напередодні сесії було проведено спільне засідання постійних депутатських комісій, у ході якого було обговорено проекти порядку денного.

До першого проекту внести зміни запропонувала заступник міського голови Бутенко О.І. щодо матеріальної допомоги лікарям та необхідності проведення нотаріального посвідчення договору оренди житла.

На засіданні обговорювався Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2018 рік. У ході обговорення секретар міської ради Сокольчук О.М., зауважив про недоотримання акцизного збору, який адмініструє держава. Минулого року Скадовська міська рада недоотримала порядку від 800 тис. грн. до 1 млн. грн. відповідного збору.

Депутат міської Кабакова Г.І. внесла пропозицію розробити заходи по виконанню витратної частини бюджету та щомісячно проводити аналіз їх виконання.

З питання внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 903 Про затвердження “Програми соціального-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік” Сокольчук О.М. зауважив, що внесено види робіт, які не було зроблено у минулому році через затримку дозвільних документів, а саме капітальний ремонт доріг по вул. Андрея Шептицького і Сергія Скадовського. Також запропоновано профінансувати проекти з встановлення світлофорного комплексу на перехресті вулиць Джарилгацька — Сергіївська, ремонт системи водозабезпечення мікрорайону «Біла акація», проведення поточного ремонту напірного каналізаційного колектору та насосно-силового обладнання для машинної зали комплексу очисних споруд, та ряду робіт з благоустрою міста.

У ході обговорення проекту до депутатів звернулась заступник міського голови Бутенко О.І. з питання забезпечення дошкільних навчальних закладів. Зауважила, що з потреби 18 млн. грн. на утримання міських садків 6.5 млн. грн. захищених статей недофінансовано, дефіцит коштів перекривається за рахунок міського бюджету, водночас не вистачає коштів на проведення необхідних ремонтних робіт у дошкільних закладах. Ольга Іванівна запропонувала на першочергові потреби дошкільних навчальних закладів виділити близько 650 тис. грн.

Під час голосування у ході засідання позачергової сесії міської ради депутати підтримали проекти рішень з урахуванням внесених доповнень.