Сьогодні у міській раді відбулись громадські слухання з розгляду проекту програми соціально-економічного розвитку міста та бюджету міста Скадовська. Провів слухання секретар міської ради Сокольчук Олег Миколайович. Від запропонував розглянути складові проекту бюджету, які містить матеріал презентації.

Олег Миколайович зосередив увагу присутніх на тому, що у вересні поточного року було проведено розширене вивчення громадської думки з питань формування бюджету міської ради. Анкетування по збору ініціатив громадськості проводилось у трудових колективах та під час загальноміських заходів. Серед пріоритетних завдань скадовчани визначили ремонти доріг і тротуарів, благоустрій міської набережної і пляжів, санітарне очищення міста, заміну застарілих мереж комунікацій.

Нинішній проект міських програм містить чимало нововведень з розвитку як господарської діяльності так і дозвілля, охорони здоров’я та підтримки нових культурно-мистецьких проектів. Як приклад, заплановано оновлення парку “Молодіжного” східного мікрорайону, облаштування службового житла для фахівців міста, реконструкцію міського кінотеатру з новою зоною для розвитку дітей, заплановано придбання нового обладнання для лікарні, постійно збільшується сума бюджетних коштів на соціальний захист населення.

Олег Миколайович запропонував відмовитись від талонної системи проїзду у громадському транспорті для пільговиків, натомість перший міський маршрут буде обслуговувати саме цю категорію населення без обмежень.

Про результати проведення анкетування з вивчення громадської думки повідомила у ході слухань заступник міського голови Бутенко Ольга Іванівна.

До обговорення проекту залучилися скадовчани. Пономаренко В.В. зосередила увагу на створенні нових робочих місць для скадовчан та ремонту спортивного майданчику мікрорайону “Кристал”. За необхідне також визначено ремонт під’їзних шляхів у багатоквартирних будинках. Про роботу молодіжної ради говорив Костюченко А.А., запропонував більше залучати молодь до розвитку міських проектів, створення молодіжного центру та відновлення бюджету участі для реалізації громадських проектів. Карпушенко С.І. говорила про активізацію громадськості по догляду за безпритульними тваринами у місті. Кінцель В.Ф. поінформувала про стан даху багатоквартирного житлового будинку, мешканці якого потребують допомоги міського бюджету. Демиденко В.В. у промові зосередив увагу на необхідності чіткого дотримання правил облаштування міських пляжів та постійного контролю їх стану.

У ході обговорень усні і письмові пропозиції було включено до протоколу громадських слухань, який найближчим часом буде опубліковано на офіційному сайті міської ради.