До Дня Перемоги у місті відбулись численні спортивні змагання: 9 травня за ініціативи ГО «Федерація футболу м.Скадовська» відбувся турнір з футболу серед дітей шкільного віку. Переможцем турніру стала команда загальноосвітньої школи № 3, ІІ місце посіла команда «Академії творчості», ІІІ місце – ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІV – посіла команда Білозерської спортивної школи.

10 травня відбулись міські змагання з кульової стрільби, де в запальній Боротьбі перемогу вибороли Бєглєцова Арина, Ноздрячова Богдана, Кобзар Влада, Міхальчевський Вадим та Губар Олександр.

Сьогодні ж 13 травня урочисто розпочались змагання відкритої першості м.Скадовська з гандболу серед дівчат 2004 – 2005 року народження. Організатор змагань — Скадовська філія Херсонського вищого училища фізичної культури. По завершенню гри команди гравців отримали солодкі призи від організатора та чудовий настрій від виступу дитячого колективу школи мистецтв «Драйв».