Сьогодні о 10:00 годині у залі засідань адміністративної будівлі Скадовської міської ради відбулись громадські слухання з питання найменування нового провулку в місті Скадовську, на території, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська.

У ході обговорень виступаючі запропонували назвати провулок на честь почесного громадянина міста Євгенії Бокші. Пропозицію одноголосно підтримали учасники громадських слухань.

Результати слухань надалі буде запропоновано на розгляд членам виконавчого комітету та депутатам міської ради.

         

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

з питання найменування нового провулку в місті Скадовську, на території, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська

 

від 05.10.2018                                                                                                                                                                                                                             м. Скадовськ

 

ГОЛОВУВАВ: Бутенко Ольга Іванівна — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

БУЛИ ПРИСУТНІ:

 

   
Афанасіаді Д.М. перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
Хотієнко Л.І. головний спеціаліст з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста
Казберук А.А. заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Кабакова Г.І. депутат міської ради
Жук О.В. директор КП “Водне господарство”, депутат міської ради
Шульгіна В.П. член правління ГО “Скадовщина — мій рідний край”

Також були присутні: спеціалісти виконавчого комітету міської ради, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, представники ОЗ СНВК “Академічна гімназія”, жителі міста — 24 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Обговорення, у ході громадських слухань, питання щодо найменування нового провулку в місті Скадовську, на території, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська.

Виступила: Бутенко О.І.

Зазначила, що ду відповідності до ст. 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, гл. 2.7 Статуту територіальної громади міста Скадовська, громада та органи місцевого самоврядування мають право проводити громадські слухання, під час яких члени територіальної громади можуть порушувати питання та виносити пропозиції щодо питань та проблем місцевого значення, які належать до відання місцевого самоврядування. Пропозиції, які виносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду органами місцевого самоврядування.

Запропонувала надати слово в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Людмилі Іванівні.

Слухали: Хотієнко Л.І.

У відповідності до п.2.7.7 Статуту територіальної громади м. Скадовська, виконавчий комітет міської ради виступив ініціатором проведення громадських слухань з питання найменування нового провулку в місті Скадовську, на території, яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська. Інформація про проведення громадських слухань була доведена до відома жителів міста шляхом опублікування в районній газеті “Чорноморець” від 28.09.2018 року №75 та оприлюднена на офіційному веб-сайті міської ради.

Для подальшого проведення слухань слово надається Бутенко О.І.

Виступила Бутенко О.І.: Слово надається представнику ОЗ СНВК “Академічна гімназія”.

Слухали представника ОЗ СНВК “Академічна гімназія”: Колектив ОЗ СНВК “Академічна гімназія” вносить пропозицію розглянути питання можливості назвати один із новостворених провулків ім’ям Почесного громадянина м. Скадовська Євгенії Миколаївни Бокши — “провулок Євгенії Бокши”.

Виступила Бутенко О.І.: Слово надається члену правління ГО “Скадовщина — мій рідний край” Шульгіній В.П.

Слухали Шульгіну В.П.: ГО “Скадовщина — мій рідний край” також вносить пропозицію найменувати новий провулок на честь Почесного громадянина міста Скадовська Євгенії Миколаївни Бокши — “провулок Євгенії Бокши”.

Виступила Бутенко О.І.:

Запропонувала проголосувати за винесення даного питання на розгляд та затвердження виконавчому комітету міської ради.

За  24 чол.

Проти     0     

Утримався 0

Всі одноголосно. Тому, рішення про винесення даного питання на розгляд та затвердження виконавчому комітету міської ради — прийнято.

Подякувала всім присутнім за те, що прийшли на громадські слухання.

Вирішили:

Питання щодо найменування нового провулку в місті Скадовську, на території яка планується до будівництва житлової малоповерхової забудови садибного типу в північно-східній частині міста Скадовська винести на розгляд та затвердження виконавчому комітету міської ради з урахуванням зауважень та окремих пропозицій, які надійшли під час їх розгляду.

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради                                                                                        Д.М. Афанасіаді

В.о. начальника відділу містобудування, архітектури та

земельних відносин виконавчого комітету міської ради,

в.о. архітектора міста                                                                                       Л.І.Хотієнко