img_9276

img_9277

img_9278

img_9279

img_9281

img_9284

img_92852 грудня 2016 року о 15 годині відбулися громадські слухання з розгляду проектів програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік, бюджету міста Скадовська на 2017 рік .
До обговорення залучилися члени міської громади, керівники органів самоорганізації населення, громадських організацій міста.
Заступник міського голови Розумний А.Г. доповів про основні складові проекту міського бюджету. Міський голова Яковлєв О.Ю. запросив присутніх до обговорення.
Всі пропозиції та ініціативи були внесені до протоколу громадських слухань. Серед пропозицій були наступні:
— депутат міської ради Васильєв О.П. закликав до виконання міської програми по боротьбі із шкідливою дією вод, постійно проводити чищення міських пляжів від намиву водоростей, запропонував прокласти пішохідну доріжку по вул. Поповича, від вул. С.Скадовського до Чкалова, відновити пішохідний прохід вздовж дитячого табору ім. Гагаріна до моря, встановити бюст Герою України Силіну О.О., облаштувати майданчик для збору сміття по вул І.Франка, організувати міську ритуальну установу.
— член ради ветеранів Репалюк І.Л. наголосив на підтримці ради ветеранів по здійсненню їх благодійних програм та акцій.
— Пономаренко В.В. говорила про благоустрій міських пляжів з облаштуванням душів, східців до моря, завезення піску, про співфінансування благоустрою двору будинку по вул. 33 Гв. Дивізії 1/10, облаштування водовідведення з перехрестя вул. Святоюріївської — В.Чорновола.
— голова будинкового комітету Карпушенко С.І., виступила з ініціативою підтримати одиноких малозабезпечених людей, які проживають у багатоквартирних будинках та отримують субсидію значно нижчу від жителів приватного сектору, відповідних обсягів не вистачає для опалення житла, компенсацію людям мають надати місцеві органи влади.
Чимало слушних пропозицій було висловлено під час проведення громадських слухань, наразі їх розглядатимуть депутати міської ради у ході опрацювання проекту міського бюджету.