IMG_5765

IMG_5770

IMG_5766Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв привітав з ювілеєм Клюєву Тамару Володимирівну, завідуючу ясел-садками “Червона шапочка” від імені міської громади.

Міський голова у вітальному слові відзначив, що саме завдяки професіоналізму керівника дошкільного закладу вирішується безліч питань, якісно контролюється хід виховного процесу та різноплановість навчання дітей, забезпечується створення комфорту і затишку у садку, злагоди й доброзичливості у моральному кліматі колективу.
“Вам, енергійному організатору та цікавій творчій людині, вдається знайти ключик до кожного дитячого серця, яке прагне уваги та мудрої відповіді на безліч питань. Притаманні Вам далекозорість, ерудиція та висока професійна майстерність у тісному поєднанні з широтою душі й людяністю дозволяють впевнено рухатись вперед, жити і працювати на благо міста Скадовська.
Нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я, людське щастя і кожен день дарує Вам любов та радість Ваших рідних. Натхнення Вам та професійних досягнень!”,- побажав міський голова Тамарі Володимирівні.