Наприкінці січня 2018 року в яслах-садку № 3 «Дзвіночок» м. Скадовська відбулося засідання керівників закладів дошкільної освіти з національно-патріотичного виховання дошкільників на тему «Морально-патріотичне виховання дошкільників як основа виховного процесу». 
Мета семінару — визначення основних засад, напрямків, змісту, форм і методів національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку; формування національної свідомості, патріотизму, професіоналізму педагогів; розвиток інтересу дошкільників до народних національних традицій; виховання любові до України.
У роботі брали участь Олена Панченко, методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», Оксана Афанасіаді, заступник директора з навчально-виховної роботи ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Андрій Марчук, заступник голови координаційної ради з патріотичного виховання при Херсонській обласній державній адміністрації, Андрій Надточий, голова спілки ветеранів товариства воїнів АТО, Наталія Філенко, депутат районної ради, Лілія Козел, секретар виконавчого комітету міської ради, керівники дошкільних закладів.
Семінар розпочала Олена Панченко, яка звернула увагу на важливість патріотичного виховання дошкільнят на сучасному етапі розвитку українського суспільства та підкреслила, що національна самосвідомість й гідність, дбайливе ставлення до державної та рідної мов, історії, культури й традицій свого роду, народу і держави, любов до малої батьківщини, інтерес до міжнаціонального спілкування в дошкільнят формуються в умовах дошкільного закладу за допомогою цілеспрямованого педагогічного впливу на дитину. 
З вітальним словом до присутніх звернулась Наталія Філенко та подарувала колективу книжки про рідний край.
Роботу семінару продовжила директор закладу Ірина Кузьменко, яка поділилася досвідом роботи з національно-патріотичного виховання та ознайомила із сучасними підходами щодо створення предметно-розвивального середовища в умовах дошкільного закладу.
Учасники семінару брали активну участь у брейн-рингу «Ми українці, і цим ми пишаємось»; у семінарському модулі, під час якого виконували ряд практичних завдань; у майстер-класі «Оберіг своїми руками», діти та гості власноруч виготовили будиночки-обереги, що передали нашим воїнам-захисникам через Андрія Марчука. 
Хореографічними подарунками для всіх учасників заходу став танок «З Україною в серці» у виконанні гуртка «Домісолька», (музичний керівник Юлія Демочані) та танцювальний флешмоб «Ми діти твої, Україно!»у виконанні вихованців та педагогів закладу.
Підводячи підсумки, Оксана Афанасіаді наголосила, що головним пріоритетом сучасного патріотичного виховання має стати вироблення переконаності учнів, що сила українців в їхній єдності. 
«Лише завдяки почуттям національної злагоди, миролюбності можна зберегти Україну, зміцнитись, стати рівними серед рівних»,- підкреслила Лілія Козел.
Усі етапи роботи мали завдання надзвичайної ваги — виховання патріота-громадянина своєї Батьківщини, культурної, освіченої людини, яка гідно представлятиме свою державу у всесвітній спільноті.