Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Благоустрій для скадовчан.

          Благоустрій міста, а особливо дворів багатоповерхівок  - то сьогодні одне з найнагальніших питань. Красиво доглянуті прибудинкові  території, покладене асфальтове покриття, чистота вулиць - це все турбота про найголовніше —  жителів міста. По-господарськи впорядкована прибудинкова територія завжди радує очі, як гостей нашого міста-курорту так і самих скадовчан. Але, на жаль, стан асфальтного покриття більшості дворів на сьогодні залишає бажати кращого. Саме тому,  міською радою у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік  було передбачено кошти на поточний ремонт покриття під”їздів та прибудинкової території житлових будинків по вулиці Мангубінській, 29, 31.

         Тож сьогодні, хоч і спекотно, але гуркотить техніка та працюють спеціалісти філії “Скадовський райавтодор” , прокладаючи нове асфальтове покриття, яке порадує не лише жителів цих будинків, а й гостей міста.

          Попереду ще багато цікавого!  Слідкуйте за нашими новинами і ви будете знати все про місто з перших вуст!!!!« повернутися до списку новин