Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Міські очисні споруди – динаміка реконструкції

У 2019 році проект реконструкції Скадовських  міських очисних споруд отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку. Згідно проекту реконструкції, на проведення відповідних робіт з державного Фонду надано 7 млн. грн. та 888 тис. грн. з бюджету міської ради. Їх виконавцем є ПрАТ «ПМК – 132» м. Гола Пристань.

Активно ведуться ремонтні роботи очисних споруд. Повністю відновлено залізобетонні конструкції  первинних і вторинних відстійників, вичищено аеротенки, проведено нові мережі магістралей для подачі повітря, наразі опрацьовуються зміни до проекту щодо монтажу додаткової нитки труб для аерації стоків. Проводиться  монтаж нового обладнання для відстійників. 

 

Сьогодні відбулась розширена виїзна нарада з контролю ведення реконструкції очисних споруд, її очолив секретар міської ради Сокольчук О.М., у її роботі брали участь заступники міського голови, депутати міської ради. Було обстежено проведений обсяг робіт, визначено види робіт з реконструкції аеротенків.« повернутися до списку новин