Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Вивчаємо екологію – новітнє для дошкільнят

В яслах-садку «Чебурашка» відкрилась виставка-продаж еко-сумок виготовлених родинами дошкільнят. Кожна сумка оригінальна та неповторна, яскрава та практична, зроблена з екологічних матеріалів на будь-який смак: розписана фарбами, прикрашена гудзиками, вишивкою, бісером, квітами зі стрічок, метеликами та ін.! Вироби чекають на шанувальників! Виручені кошти підуть на закупівлю зелених насаджень для території закладу.

В ході підготовки до педагогічної наради 21 лютого у ЗДО №7 «Казка» відбувся колективний перегляд тематичного заняття в середній групі «Вітаміни – наші помічники» (вихователь Васильєва Н.Г.), на якому діти показали гарні знання про вітаміни, які є в овочах та фруктах, яку користь від них мають дорослі і діти.

За допомогою дидактичних ігор: «Борщовий набір», «Зваримо компот», «Що де росте» вихованці середньої групи закріпили знання про овочі та фрукти, декламували вірші, відгадували загадки. Малята описували овочі та фрукти за формою, кольором, величиною, де ростуть, відгадували їх за смаком. Використовуючи коректурні таблиці, Наталія Георгіївна поповнила знання дітей про користь овочів та фруктів, що містять вітаміни та поживні речовини, які необхідні для здоров’я людей.« повернутися до списку новин