Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Про актуальне на апаратній нараді

Про актуальні питання та поточні завдання сьогодні, 15 червня, йшла мова на оперативній нараді під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., у роботі якої взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради та комунальних підприємств ЖКГ.

У ході наради Олег Миколайович акцентував увагу на питаннях упорядкування території парку «Молодіжний», встановлення на його території ліхтарів, урн для сміття; проведенні  роботи з орендарями пляжної території міста щодо дотримання ними Правил утримання території, акцентувавши увагу на необхідності розміщення устаткування пляжів не менш ніж за 20 метрів від урізу води; контролю щодо обов’язкового заключення договорів про вивіз сміття з підприємцями на Набережній міста; щоденному чергуванні посадових осіб міської ради та працівників комунальних підприємств на Набережній міста протягом сезону оздоровлення у вечірній час. 

КП «Водне господарство» дано доручення провести демонтаж пошкодженого навісу, розміщеного на пляжі «Молодіжний» (вул. Короленка).« повернутися до списку новин