Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Пам’яті захисників України

29 серпня 2020 року в Україні вперше вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року. Указ про затвердження пам’ятного дня 24 серпня 2019 року підписав  президент України Володимир Зеленський.

 

У Скадовську відбулись заходи  в День пам’яті захисників України на центральній міській площі. Громадськість району і міста зібралась віддати шану подвигу бійців, які загинули на необ’явленій війні. На урочистостях брали участь представники військових формувань, розташованих  на території району. Про біль і жах втрат говорили бойові командири у зверненні до присутніх. Хвилиною мовчання відали данину пам’яті українським воїнам загиблим на Донбасі.

 

Символом цього дня є жовтогарячий соняшник, як свідок страшних подій виходу українських військових з оточення в Іловайську. До дня пам'яті акцію провели працівники центальної бібліотечної системи, подарувавши всім присутнім полум’яні квіти, які було покладено до пам’ятних знаків і могил загиблих захисників України.« повернутися до списку новин